ŠKOLA V PŘÍRODĚ 1. STUPNĚ

19.06.2014 08:38

Ve dnech 9.6. - 13.6.2014 se uskutečnila škola v přírodě pro první stupeň (konkrétně pro děti 2. - 4. tříd). Od školy odjelo 21 žáků a 4 pedagogičtí pracovníci. Nikdo nevěděl, co nás bude čekat. Bylo nachystáno spoustu her a aktivit do lesa i do chaty.

Už teď můžu ale říci, že celý týden se nám velice podařil. Začalo to krásným počasím, různými (již zmíněnými aktivitami), kdy byly děti rozděleny do družstev a každé toto družstvo sbíralo body (následně pak i barevné olympijské kruhy) za splnění úkolů, pořádek v pokojích i na chodbách, chování vůči sobě i nám dospělým.

Některé děti byly poprvé od svých rodin a blízkých, ale také poprvé v lese. Opět můžu konstatovat, že toto odloučení nesly statečně a tím více se těšily domů. viz. fotogalerie

p. uč. Možnarová, Nezhybová, Bláhová a Mitraš

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode