DIETNÍ STRAVOVÁNÍ

25.03.2014 20:43

dnem 1. 5. 2014 statutární město Přerov a Zařízení školního stravování Přerov, Kratochvílova 30 zahajuje Projekt dietního stravování v mateřských a základních školách na území města Přerova.

K realizaci tohoto projektu potřebujeme Vaši součinnost, a proto si Vás dovolujeme požádat o následující:

V příloze tohoto e-mailu máte k dispozici informaci k dietnímu stravování a dotazník - návratku k dietnímu stravování.

Tyto dokumenty prosím bezodkladně:

1) zveřejněte na svých webových stránkách (za předpokladu, že je máte) a na veřejně přístupném místě ve škole (např. na nástěnce),

2) předejte rodičům, o jejichž dětech máte patrnost, že se potýkají s problémem dietního stravování,

3) zajistěte, aby třídní učitelé informovali o této možnosti rodiče dětí a žáků.

Rodiče dětí, které do školy ještě nechodí si mohou vyzvednout předmětný dotazník v Městském informačním centru nebo stáhnout z webových stránek města Přerova (sekce školství).

Vyplněné dotazníky lze:

1) odevzdat ředitelce/řediteli školy,

2) zaslat poštou nebo odevzdat na Oddělení školství a mládeže Magistrátu města Přerova, kontaktní osoba Ing. Hana Galetková,

3) zaslat naskenované včetně podpisu na e-mailovou adresu hana.galetkova@prerov.eu,

a to vše do 31. března 2014.

Info_k_dietám_-_návratka.docx (31207)

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode