ŠKOLA V PŘÍRODĚ

18.05.2014 12:41

V  týdnu od 12. – 16. 5. 2014 se žáci 5.– 9. třídy zúčastnili školy v přírodě na Rusavě. Celý týden byl nachystán tak, aby došlo k co největšímu stmelení žáků v rámci jejich tříd, ale taky mezi třídami. Žáci byli celý týden rozděleni do tří družstev, ve kterých byli namícháni z různých tříd. Hráli celotýdenní hru, ve které za každý úspěch v jednotlivých aktivitách dostávali kameny domina. Kromě této hry ještě hráli hru „Strážní andělé“, při které si do svých vyrobených poštovních schránek tajně házeli podporující vzkazy.

I přes nepřízeň počasí jsme si to všichni užili. V pondělí jsme se seznámili s okolní přírodou a došli až na přehradu. V úterý nás čekala soutěž v lese. Ve středu jsme měli v plánu jít na Hostýn, ale déšť nám to pokazil. Nevadilo nám to, protože jsme si zahráli spoustu her, u kterých jsme se velmi nasmáli. Večer nás čekala nejdůležitější věc celého týdne – volba MISS a MISSÁKA.  Ve čtvrtek se někteří začali balit.  Odpoledne se rozdala spousta diplomů a odměn.  V pátek jsme uklízeli pokoje a odpočítávali každou minutu, kdy přijede autobus. A vydali se na cestu domů.

Za paní učitelky musíme říct, že celý týden s našimi žáky byl pěkný.

Tímto Vás zveme do naší fotogalerie.

Za školu v přírodě Martina Shaw, Ivana Javorská, Pavla Maňáková

Tvorba www stránek zdarmaWebnode